Pierwszoplanowi

~ Kendall Schmidt ( l.17)


" Tylko głos serca wskaże właściwą drogę."Uwielbia grać na gitarze, najlepiej przy ognisku w towarzystwie przyjaciół. Z natury spokojny i opanowany. Potrafi słuchać innych ludzi i jest pomocny w rozwiązywaniu ich problemów. Często się zawiesza myśląc o tym co przyjdzie mu do głowy.  Więcej myśli o innych niż o samym sobie. Ma problemy ze snem, więc często spędza noce kontemplując przy oknie oraz patrząc w gwiazdy. Ostatnio śnią mu się retrospekcje z najmłodszych lat, które wkrótce będą miały odzwierciedlenie w jego najbliższej przyszłości.


~ Logan Henderson ( l.17)


"Jak już coś robisz, to zrób to dobrze."Wykazuje się kreatywnymi pomysłami. Jest mądry, ale bywa naiwny. Ne odmawia imprez z przyjaciółmi. Logan ukrywa w sobie wielką wrażliwość, którą nie dopuszcza do swojej świadomości. Uważa to za słabą cechę i nie należy się nią chwalić. Na początku ma problemy z odnalezieniem się w nowej szkole. Nieszczęśliwie zakochany. Szybko zaprzyjaźnia się z nową sąsiadką.


~ James Maslow ( l.17)


"Jestem świątynią, więc wszystko co robię jest święte."Robi za przystojniaka oraz buntownika. Dba o swój wygląd zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny. Kontakty z dziewczynami to jego żywioł. Poczucie bezkarności często go gubi. Łatwo wyprowadzić go z równowagi, ponieważ jest żywiołowy. Często coś mówi zanim o tym pomyśli. Myśli, że jest objęty klątwą, ponieważ co by nie zrobił i tak jakiś problem się do niego przyklei. 


~ Carlos Pena ( l.17)

"Wyciskaj z życia szczęście jak sok z pomarańczy"Sympatyczny śmieszek. Lubi droczyć się z innymi. Ma największe poczucie humoru, choć nie zawsze innym to odpowiada. Bywa nieznośny i dziecinny. Uwielbia zwracać na siebie uwagę robiąc głupie rzeczy. Ma wiele ukrytych talentów. Przyjaciele boją się o swoją przyszłość gdy Carlos tylko zacznie zdanie od " No bo co...". Wkrótce staje przed wyzwaniem, które zmieni jego postrzeganie na świat.


~ Lucas Borrenwood ( l.16)

"Marzenia są po to żeby do nich dążyć."Sąsiad chłopaków, dobry kolega. Ma siostrę bliźniaczkę, choć każdy twierdzi, że są do siebie niepodobni. Jego pasją jest taniec, choć jego matka tego nie popiera. Najszybciej zaprzyjaźnia się z Jamesem, któremu pomaga w szkolnych problemach i potyczkach z Brianem oraz Carlosem, którego chce zbliżyć do pewnej dziewczyny. 


~ Katelyn Tarver ( l.17)

 "Nie wymagaj od życia niczego, a się nie zawiedziesz."Mieszka z ojczymem i przybraną siostrą. Jej matka nie żyje. Skromna i nieśmiała dziewczyna, bardzo wrażliwa. Ma problemy domowe, które stara się ukryć wszelkimi sposobami. Stroni od innych ludzi. Ma jednak przyjaciółkę Sam, której ufa. W szkole jej nauczycielka porównuje Katelyn do jej utalentowanej matki i z tego powodu ma utrudnienia.


~ "Douleur Souffrance" ( l.17)

"Jeśli ktoś ma cię w dupie, to pozwól sobie tam zostać."Dziewczyna, która ukrywa prawdziwą tożsamość szkolnym pseudonimem Douler Souffrance /czyt. Duler' Sufr'ans/, co z francuskiego oznacza Ból Cieprienie. Nikt nie wie jak się nazywa, dlatego jest tajemnicza. W dodatku z nikim się nie trzyma. Jest wyalienowana. Nie utrzymuje kontaktu ze swoimi rodzicami. Uważa, że rysowanie to jedyna rzecz w życiu, która jej wychodzi. Jest również poetką.


~ Mayra Ackerman ( l.17)

"Bierz w swoje ręce to co chcesz brać."Cheerleaderka. Jedna z najpiękniejszych dziewczyn w szkole. Pewna siebie, zarozumiała i narcystyczna. Wykorzystuje ludzi dla swoich celów. Była dziewczyna Briana i skryta miłość wielu adoratorów ze szkoły. Jej marzeniem jest zostać sławną aktorką. Tworzy plotki oraz opowiada zmyślone historie. 


~ Ashley Hathaway ( l.17)

"Nigdy nie odpuszczaj."Cheerleaderka. Trzyma się z Mayrą. Z początku sprawia wrażenie sympatycznej, lecz jeśli zajdzie jej się za skórę, łatwo nie odpuści. Potrafi być nieobliczalna. Jej pasją jest taniec. Nie znosi gdy się jej nie słucha. Cieszy się z tego, że Samanta, jej szkolna rywalka, nie pojawia się od dłuższego czasu w szkole i może zająć jej miejsce.


Jenny Borrenwood ( l.16)

"Do odważnych świat należy"


Siostra Lucasa. Marzy o karierze aktorskiej. Szybko zaprzyjaźnia się z Loganem. Zdarza się, że wtyka nos w nie swoje sprawy i mówi każdemu co powinien zrobić. Jednak w ten sposób ostrzega przed problemami, do których ma nosa. Chce być pomocna, ale inni jej na to nie pozwalają. Typowa luzaczka i chłopczyca na swój sposób.


5 komentarzy:

 1. Jak już Ci kiedyś mówiłem Douleur mnie najbardziej ciekawi. Co kryje się w tej dziewczynie? Bardzo tajemnicza osoba. Na chwilę obecną staje się moją ulubioną bohaterką :)
  Dewiza życiowa Mayry mnie rozbawiła "Bierz w swoje ręce to co chcesz brać." No jak to wgl brzmi? Ciekawe co takiego chce brać w swe ręce. Ciekawe.... Bo i z wyglądu i z opisu jak dla mnie to taka osoba która w swych dłoniach (i nie tylko dłoniach) lubi trzymać pewną część ciała charakterystyczną tylko dla mężczyzn i mają ją oni pomiędzy nogami. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haaha Ty mój zboczuszku :* A jeśli chodzi o Douleur to ją uwielbiam :)

   Usuń
 2. Fajni bohaterowie. Mnie też intryguje postać Douleur. Ciekawe co o niej tam będzie :) Lucas wgl jaki przystojniak :P A po Chrisie można było się spodziewać takiego wtrącenia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj taak, Lucas ;D No wiem, że ciacho. A jakże by inaczej. Brzydali nie wybieram :D huehue

   Usuń
 3. Może i się powtórzę ale Douler Souffrance, jak na razie mi się spodobała.. I jest ciekawą postacią, która intryguje tutaj wszystkich. Zapowiada się ciekawe opowiadanie, już się nie mogę doczekać ;D.

  OdpowiedzUsuń

# INFO DOTYCZĄCE KOMENTOWANIA:
1. Czytasz? Zostaw po sobie ślad. Komentarz = uśmiech na mojej twarzy.
2. Tylko STALI CZYTELNICY mogą informować mnie pod postem o swoich
nowych rozdziałach. Nie traktuję tego jak SPAM tylko informację.
3. W innym przypadku jest to SPAM, a od tego jest specjalna zakładka
"Blogowy Ask".