Drugoplanowi

~ Brian Becker ( l.17)

"Zdobywaj i wygrywaj"


Przewodniczący drużyny piłki siatkowej. Wielu jego kolegów próbuje mu się podlizać, aby zostać zaakceptowanym do jego "vipowskiego kręgu". Uważa się za kogoś ważnego. Ma chory zwyczaj zdobywania. Co rok szkolny poluje na jedną dziewczynę, którą chce wykorzystać. To jego szkolna rozrywka. 


Samantha Davis ( l.17)

"Żyj tak jakby dzisiejszy dzień był twoim ostatnim"


Bliska przyjaciółka Katelyn. Często nie ma jej w szkole z powodów zdrowotnych. Narzeka, że przez to jest więziona we własnym domu, a rodzice nie pozwalają jej żyć. Chce otworzyć własną szkołę baletową. Jest spokojna, nie lubi być w tłumie. 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~ John Carter ( l.42)

Ojczym Katelyn. Jest komendantem w miejskiej policji. Po śmierci jego żony ( Susan, matki Katelyn) stał się jeszcze gorszy dla pasierbicy. Uznaję opiekę nad Tarver jako przymus. Nie żywi do niej rodzicielskich uczuć. Faworyzuje swoją biologiczną córkę.

~ Lauren Carter ( l.14)

Przybrana siostra Katelyn. Nie chodzi do liceum artystycznego. Uczy się w zwykłym gimnazjum. Często dokucza swojej siostrze. Nie jest jeszcze w pełni świadoma stosunków jej ojca z Katelyn.


Lydia Borrenwood ( l.36)

Matka Lucasa i Jenny. Często nie ma jej w domu, ponieważ pracuje na utrzymanie domu. Mąż zostawił ją z dziećmi trzy lata temu i od tamtej pory stała się zbyt troskliwa oraz opiekuńcza. Zabrania im wszystkiego, dlatego twierdzi, że w ten sposób uchroni ich przed niebezpieczeństwem. Nie rozumie tego, że jej dzieci nie są już małe.

RADA PEGAGOGICZNA

( główni )


~ Margaret Truman ( l.46)

Dyrektorka Raminfard School of Arts, a jednocześnie nauczycielka sektora malarskiego. Jest pracoholiczką. Docenia talent młodych ludzi. Pogodna, radosna, zawsze z uśmiechem na twarzy. Mimo, że nie faworyzuje uczniów i traktuje ich na równi, jej pupilkiem staje się Carlos.


~ David Torrensel (l. 35)

Nauczyciel sektora aktorskiego. Uczy improwizacji i prowadzi szkolny teatr. Ma brytyjskie korzenie. Wzdychają do niego nastolatki. Jest dobrym nauczycielem, ciepłym i pomocnym. Jednak dość wymagającym, rzadko idącym na kompromisy ze strony uczniów. Darzony szacunkiem oraz wielką sympatią. Ma specyficzny tok myślenia.


~ Merylin Benson (l. 27)

Nauczycielka sektora wokalnego. Między uczniami szkoły wygrała konkurs na najpiękniejszą nauczycielkę. Jest wyrozumiała i opanowana. Nigdy nie podnosi głosu na uczni tylko od razu wymierza im karę. Zwraca szczególną uwagę na Katelyn, ponieważ kolegowała się z jej matką gdy one jeszcze uczęszczały razem do szkoły.


~ Dolores Hamingway (l.40)


Nauczycielka sektora tanecznego. Mimo, że nie spełniła w młodości swoich tanecznych marzeń, nie wyżywa się na uczniach. Nie oznacza, że nie potrafi krzyknąć, zjechać po całości za pomylenie kroków do tańca. Najczęściej kłóci się z Jamesem przez co często grozi mu wizytą u dyrektorki.


~ Adam Collenberg (l.33)

Wuefista i trener drużyny koszykowej Golden Dragons. Jest znajomym ojca Briana. Nie jest wymagający, lecz to się zmienia przy każdych mistrzostwach międzyszkolnych.I INNI...


8 komentarzy:

 1. Przynajmniej tu mogę być pierwsza. A może i nie tylko? Ty wiesz i ja dobrze wiem, że facet, który jest tutaj nauczycielem sektora malarskiego to zajebisty gość, no nie? :) Brian mnie przeraża. Jakiś playboy czy co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo tak. Byłam w nim kiedyś zakochana i nawet napisałam z nim 30-rozdziałowe opowiadanie. Ach ta gimbaza... :D

   Usuń
 2. Ojczym Katelyn mi kogoś przypomina.. Ale za bardzo nie mogę ogarnąć kogo, coś mi dzwoni ale nie wiem gdzie ;). Już wiem że Brian mi się nie podoba, jakiś taki dziwny wg mnie jest.. ;). Ale to może tylko moja wyobraźnia :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Patrzę na ojczyma Katelyn, patrzę i patrzę, aż w końcu zdałam sobie sprawę, że ten facet grał, ojca Belli w 'Zmierzchu' XD A tak wgl, to jak przeczytałam opis tego całego John'a to moja pierwsza myśl. Jak w kopciuszku. Tylko tam jest zła macocha, a tutaj ojczym xD
  Keira Knightley, jedna z moich ulubionych aktorek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I odpowiedziałaś od razu na pytanie Lisy. Tak, ten człek grał ojca Belli w "Zmierzchu" :)

   Usuń
 4. Ejjj... Trener jest przyjacielem ojca Briana, więc ten dupek nie wyleci z drużyny.... $2 jest fajna, ale rozumiem, że będzie się wyżywać na Jamesie.Ja tu chciałam napisać o Brianie, a piszę o $2 i Trenerze.. Brian wygląda jak ciota, taki słabiak :D Poza tym kogoś mi przypomina :)

  OdpowiedzUsuń
 5. John Carter... Zupełnie jak ten doktorek z ER. Przypadek?

  OdpowiedzUsuń

# INFO DOTYCZĄCE KOMENTOWANIA:
1. Czytasz? Zostaw po sobie ślad. Komentarz = uśmiech na mojej twarzy.
2. Tylko STALI CZYTELNICY mogą informować mnie pod postem o swoich
nowych rozdziałach. Nie traktuję tego jak SPAM tylko informację.
3. W innym przypadku jest to SPAM, a od tego jest specjalna zakładka
"Blogowy Ask".